  3. Samsung M13 SWA INS 00 board based on EXYNOS850
Samsung M13 SWA INS 00 board based on EXYNOS850相关文章
Samsung GrandPrimePlus LTE LTN DTV rev04 board bas 参数/性能评分
Samsung GrandPrimePlus LTE LTN OPEN rev04 board ba 参数/性能评分
ALL-IN-WONDER 9000 参数/性能评分
ALL-IN-WONDER 9000 ALL IN WONDER 9000
ALL-IN-WONDER 9800 ALL IN WONDER 9800
All-in-Wonder X1900 参数/性能评分
All-in-Wonder X1900 All in Wonder X1900
Intel Pentium M 2.13GHz 参数/性能评分
Intel Pentium M 2.13GHz Intel Pentium M 2.13GHz
Snapdragon 850 @ 2.96 GHz 参数/性能评分
Snapdragon 850 @ 2.96 GHz Snapdragon 850 2.96 GHz
AMD Athlon X4 850 参数/性能评分
AMD Athlon X4 850 AMD Athlon X4 850
Snapdragon 850 @ 2.40 GHz 参数/性能评分
Snapdragon 850 @ 2.40 GHz Snapdragon 850 2.40 GHz
RADEON X850 PRO 参数/性能评分
RADEON X850 PRO RADEON X850 PRO
RADEON X850 XT 参数/性能评分
RADEON X850 XT RADEON X850 XT
GeForce GTX 850A 参数/性能评分
GeForce GTX 850A GeForce GTX 850A