Snapdragon X Plus - X1P64100 - Qualcomm Adreno GPU
Intel Atom x5-E3940 @ 1.60GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-E3940 @ 1.60GHz
Intel
Atom
x5
E3940
1.60GHz
Intel Atom x7-E3950 @ 1.60GHz 参数/性能评分
Intel Atom x7-E3950 @ 1.60GHz
Intel
Atom
x7
E3950
1.60GHz
Intel Atom x5-Z8550 @ 1.44GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-Z8550 @ 1.44GHz
x5
Z8550
1.44GHz
Intel Atom x5-Z8500 @ 1.44GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-Z8500 @ 1.44GHz
Z8500
1.44GHz
Intel Atom x7-Z8750 @ 1.60GHz 参数/性能评分
Intel Atom x7-Z8750 @ 1.60GHz
x7
1.60GHz
Intel Atom x7-Z8700 @ 1.60GHz 参数/性能评分
Intel Atom x7-Z8700 @ 1.60GHz
1.60GHz
VIA Eden X4 C4250 @ 1.2+GHz 参数/性能评分
VIA Eden X4 C4250 @ 1.2+GHz
VIA
Eden
X4
C4250
1.2+GHz
Intel Atom x5-E3930 @ 1.30GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-E3930 @ 1.30GHz
1.30GHz
Intel Atom x5-E8000 @ 1.04GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-E8000 @ 1.04GHz
1.04GHz
Intel Atom x5-Z8330 @ 1.44GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-Z8330 @ 1.44GHz
1.44GHz
Intel Atom x5-Z8300 @ 1.44GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-Z8300 @ 1.44GHz
1.44GHz
Intel Atom x5-Z8350 @ 1.44GHz 参数/性能评分
Intel Atom x5-Z8350 @ 1.44GHz
1.44GHz
VIA Eden X2 U4200 @ 1.0+ GHz 参数/性能评分
VIA Eden X2 U4200 @ 1.0+ GHz
VIA
Eden
X2
U4200
1.0+
GHz
VIA Nano X2 U4025 @ 1.2 GHz 参数/性能评分
VIA Nano X2 U4025 @ 1.2 GHz